Рени Измаил Усть-Дунайск Белгород-Днестровский Ильичевск Одесса Южный Николаев Октябрьск Херсон Евпатория Севастополь Ялта Феодосия Керчь Бердянск Мариуполь Скадовск

Члены ассоциации

Корпоративные новости

Партнеры

Содружество

Официальные сайты

Фотоновости

Поздравления

Погода
13°
облачно
влажность: 89%
ветер: 2Миз ЗЮЗ
Ш 13 • Д 13
16°
Ср
18°
Чт
17°
Пт
15°
Сб
16°
Вс
Weather from OpenWeatherMap
image_pdfimage_print

УКРПОРТ лого

 Шановний пане Райвіс Вецкаганс!

  Асоціація морських портів України — «Укрпорт», яка об’єднує 46 суб’єктів господарювання портового сектору економіки України, з чисельністю більш 32 тисячі працюючих, вважає за необхідне проінформувати Вас відносно Асоціації  «Укрпорт», яка в грудні минулого року відзначила 25-річчя з дня заснування.

         Керівним органом Асоціації «Укрпорт» є Рада Асоціації, у складі якої провідні фахівці морської галузі, такі, як Герой України, почесний президент Одеського морського порту Павлюк Н.П., директор Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, акад. Буркинський Б.В., ректор Одеського Національного морського університету, д.т.н., проф. Руденко С.В., Голова Одеської обласної Ради Урбанський А.І., Голова наради капітанів портів України, капітан морського порту «Чорноморськ», к.д.п. Незавітін С.Я., начальник ДУ «Лабораторний центр Державної СЕС України на водному транспорті», д.м.н. Голуб’ятников М.І., директор ДП «Бердянський морський торговельний порт» Ільїн М.І., директор ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» Єрохін А.Ю., директор ДП «Маріупольський морський торговельний порт» Олейник О.О., Генеральний директор ООО «ПРАЙМ ГРУП ХОЛДИНГ» к.д.п. Урбанський І.А. та інші.

         У складі Асоціації «Укрпорт» створені десять профільних комітетів, а саме:

– «З розробки стратегії та реформування морських портів України»;

– «З економіки  і тарифної політики»;

– «З механізації, технології та інформатики»;

– «З взаємодії з суміжними видами транспорту, галузями промисловості, державними і громадськими організаціями»;

– «З транспортної логістики та міжнародних зв’язків»;

– «З безпеки судноплавства»;

– «З проектуванню, будівництву та технічної експлуатації

портових гідротехнічних, берегових і інженерних споруд»;

– «З правових питань»;

– «З охорони життєдіяльності та навколишнього середовища»;

– «З питань соціальної політики».

У складі комітетів працюють провідні фахівці-практики,  представники науково-дослідних та учбових закладів такі, як д.е.н. Котлубай М.І., д.т.н. Пойзнер М.Б., д.т.н. Дубровський М.П., проф. Немчук О.О., проф. Пустовой В.М., д.м.н. Голуб’ятников М.І..

Асоціація «Укрпорт» співпрацює з Українським Союзом промисловців та підприємців, з Федерацією роботодавців транспорту України, з Українським транспортним союзом, Асоціацією Народних депутатів України, Асоціацією суднобудівників України, Всеукраїнським об’єднанням крюїнгових компаній, приймає участь у роботі Громадської Ради при Міністерстві інфраструктури України.

Найбільш важливим напрямком діяльності Асоціації  портів України -«Укрпорт» є прискорення проведення реформ на морському і річковому транспорті, що є на нашу думку тою платформою, яка нас об’єднує.

Концепція реформування системи управління морським і річковим транспортом, яка схвалена Радою Асоціації портів України 31.03.2016 р. передбачає створення Державної служби морського і річкового транспорту України та докорінне реформування ДП «Адміністрація морських портів України».

В останній час Вами проведені зустрічі з членами Ради Асоціації портів України — «Укрпорт» Павлюком М.П., Ільїним М.І., Буркинським Б.В.. Нагадую Вам, що більшість керівного складу ДП «АМПУ» є вихованцями членів Асоціації  «Укрпорт».

Ваше звернення до Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України з пропозицією участі в робочій групі по актуалізації Стратегії розвитку морських портів є фактично зверненням до члена Асоціації  «Укрпорт».

Вказане свідчить про те, що фактично співпраця Асоціації «Укрпорт» і ДП «АМПУ» почалася.

На жаль, колишнє керівництво ДП «АМПУ» вважало, що воно в змозі самостійно, без залучення професіоналів-фахівців, вирішити усі питання і, як свідчить реальність, це, як і повинно бути, не відбулося.

Сподіваємося, що Ваш європейський досвід керівництва такою складною галуззю як портове господарство повинен об’єднатися з колективом однодумців, професіоналів-портовиків Асоціації «Укрпорт».

З повагою,

Президент Асоціації

портів України – «УКРПОРТ»,

Народний депутат України 1994-2014 рр.                               Ю.Б.Крук


Дни рождения

АКТУАЛЬНО

Официально

Позиция

Объявления

Календарь

Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архивы

Кто онлайн

18 посетителей онлайн
6 гостей, 12 bots, 0 зарегистрированных