Звернення Президента Асоціації портів України «УКРПОРТ»,Народного депутата України 1994-2014рр. Ю.Б. Крука до Міністра інфраструктури України Омеляна В.В.


Шановний Володимире Володимировичу!

 Дякуємо за Вашу відповідь від Міністерства інфраструктури України на лист від 27.11.2018 р. № 170, у якому Асоціація портів України «Укрпорт» звернулась до Президента України П.О.Порошенко з проханням не допустити реалізації намірів Міністерства фінансів щодо збільшення на 2019 рік нормативів відрахувань дивідендів для ДП «АМПУ» та державних підприємств – морських торговельних портів (ДП МТП) до розміру 90%, а також аргументовано запропонувала для ДП «АМПУ» залишити у 2019 році діючий норматив 50%, а для ДП МТП – знизити його з 75% (що діє зараз) до 50%.

Сподіваємось, що Міністерство інфраструктури України підтримує пропозиції Асоціації «Укрпорт».

Вважаємо, що заходи, які плануються іншими центральними органами виконавчої влади України у сфері їх функцій та повноважень, та які ведуть до змін принципів державної економічної політики у відношенні державних підприємств повинні попередньо обговорюватись з міністерствами, у сфері управління яких ці підприємства знаходяться.

Одночасно, висловлюємо впевненість, що Міністерство інфраструктури України, одержавши інформацію від підприємств портової діяльності, щодо пропозицій Мінфіна урахувати в проектах Фінпланів на 2019 рік вже збільшених нормативів дивідендів, спираючись на позицію галузевої громадськості, має офіційно звернутись до Кабінету Міністрів України із незгодою цього пропонованого Мінфіном рішення.

З повагою та готовністю до плідної взаємодії,

 Президент Асоціації

портів України «УКРПОРТ»,

Народний депутат України

           1994-2014 рр.                                                                              Ю.Б.Крук