Рени Измаил Усть-Дунайск Белгород-Днестровский Ильичевск Одесса Южный Николаев Октябрьск Херсон Евпатория Севастополь Ялта Феодосия Керчь Бердянск Мариуполь Скадовск

Члены ассоциации

Корпоративные новости

Партнеры

Содружество

Официальные сайты

Фотоновости

Поздравления

Погода
3°
ясно
влажность: 74%
ветер: 2Миз ЗСЗ
Ш 4 • Д 3
4°
Чт
5°
Пт
9°
Сб
6°
Вс
8°
Пн
Weather from OpenWeatherMap
image_pdfimage_print

_DSC9943а

29 липня 2017 рокуі, під час урочистих зборів, присвячених професійному святу «День працівників морського і річкового флоту» в приміщенні управління Одеського морського порту, Президент Асоціації портів України «УКРПОРТ» Ю.Б.Крук, згідно рішення Ради Асоціації «УКРПОРТ», керуючись Положенням про Почесну відзнаку Асоціації «УКРПОРТ» нагородив Почесною відзнакою Асоціації портів України «Укрпорт»:

  1. Борисенка Віктора Арсентійовича – Генерального директора Асоціації портів України «Укрпорт» 2001-2012 рр..
  2. Бризгалова Сергія Олександровича – Голову профспілки робітників морського транспорту Морського порту «Чорноморськ»;
  3. Брошевана Віктора Івановичаначальника служби механізації ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт»;
  4. Вакішу Бориса Васильовича – електромеханіка пожежного аварійно-рятувального буксиру «Гранит» портофлоту ДП «Одеський морський торговельний порт»;
  5. Верещаку Миколу Анатолійовича – виконуючого обов’язки начальника Державного підприємства водних шляхів «Укрводшлях»;
  6. Вітошко Ігоря Івановичаголовного інженера ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт»;
  7. Гібадулліна Ілдара Сіразейовича – Генерального директора ПАТ «Южмормонтаж»;
  8. Голуб’ятникова Миколу Івановича – керівник ДУ «Лабораторний центр Державної СЕС на водному транспорті України»;
  9. Добренка Деніса Борисовичазаступника директора з правових питань ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт»;
  10. Драча Леоніда Леопольдовича – механізатора (докера-механізатора) 1-го класу комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах району  ДП «Херсонский морський торговельний порт»;
  11. Єрохіна Андрія Юрійовича – директора ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт»;
  12. Зайкова Володимира Никифоровича — Голову профспілки працівників морського транспорту Одеського морського порту;
  13. Зубкова Василя Олексійовича – радника Президента ПАТ «Пласке»;
  14. Іванова Володимира Григоровича – Президента Асоціації портів України «Укрпорт»  2001-2011 рр.;
  15. Карпова Юрія Анатолійовича – капітана-змінного механіка морського буксиру «Стивидор» портофлоту ДП «Одеського морського торговельного порту»;
  16. Козаченка Валерія Васильовича – начальника відділу праці та заробітної плати ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ»;
  17. Котлубая Олексія Михайловича – заступника директора ДП «Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України»;
  18. Красюка Віктора Петровича – капітана-механіка суднового плавскладу портового флоту Южненської філії ДП «АМПУ»;
  19. Кузнєцова Володимира Никифоровича – капітана-наставника портового флоту ДП «Морський торговельний порт «Южний»;
  20. Лінійчука Анатолія Дмитровича – начальника складського господарства ДП «Стивідорна компанія «Ольвія»;
  21. Ліпецького Ігоря Васильовича – головного інженера ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт»;
  22. Незавітіна Станіслава Яковича – капітана Чорноморського морського порту;
  23. Огіренка Володимира Вікторовича – головного інженера ДП «Херсонський морський торговельний порт»;
  24. Олійника Анатолія Олександровича – старшого диспетчера головної диспетчерської оперативно-диспетчерської служби Адміністрації Ренійського морського порту;
  25. Осику Геннадія Григоровича – моториста-електрика морського буксиру «Ударник» портофлоту ДП «Одеський морський торговельний порт»;
  26. Павлюка Миколу Пантелеймоновича – Почесного Президента Одеського морського порту;
  27. Платосюка Анатолія Федоровича – докера-механізатора 1-го терміналу ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ»;
  28. Пойзнера Михайло Борисовича — Керівника науково-дослідної лабораторії ДП «ЧорноморНДІПроект»;
  29. Рожка Євгена Полікарповича – старшого інженера водолазної служби Адміністрації Одеського морського порту;
  30. Саву Ігоря Веніаміновича — докера-механізатора 1-го терміналу ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ»;
  31. Симоненка Сергія Валентиновича — заступника начальника ДУ «Держгідрографія»;
  32. Селезньова Андрія Григорійовича — інженера із забезпечення засобами механізації відділу механізації та метрології дільниці технічного та автотранспортного забезпечення технічної служби Адміністрації Одеського морського порту;
  33. Ткачука Ігора Віталійовича — начальника Адміністрації Одеського морського порту;
  34. Тернавського Валерія Васильовича – голову профспілкового комітету робітників морського транспорту Херсонського морського торговельного порту;
  35. Шлюкова Олега Адольфовича – заступника директора з експлуатації ДП «Ренійський морський торговельний порт».

29 июня 2017 019 29 июня 2017 018 29 июня 2017 03 29 июня 2017 015 29 июня 2017 04 29 июня 2017 08 29 июня 2017 06 29 июня 2017 010 29 июня 2017 07

29 июня 2017 09 29 июня 2017 021 29 июня 2017 020 29 июня 2017 017 29 июня 2017 05 29 июня 2017 014 29 июня 2017 013 29 июня 2017 016 29 июня 2017 012

Прес-служба Асоціації портів України «УКРПОРТ»


Дни рождения

АКТУАЛЬНО

Официально

Позиция

Объявления

Календарь

Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Архивы

Кто онлайн

26 посетителей онлайн
4 гостей, 22 bots, 0 зарегистрированных