Рени Измаил Усть-Дунайск Белгород-Днестровский Ильичевск Одесса Южный Николаев Октябрьск Херсон Евпатория Севастополь Ялта Феодосия Керчь Бердянск Мариуполь Скадовск

Члены ассоциации

Корпоративные новости

Партнеры

Содружество

Официальные сайты

Фотоновости

Поздравления

Погода
10°
ясно
влажность: 66%
ветер: 5Миз ЮЮЗ
Ш 10 • Д 10
15°
Ср
18°
Чт
14°
Пт
15°
Сб
16°
Вс
Weather from OpenWeatherMap
image_pdfimage_print

 

Шановні панове!

Оргкомітет продовжує роботу з підготовки 16-го Міжнародного транспортного тижня, виставки «Інтер-ТРАНСПОРТ» 2017 року (31 травня — 2 червня, м. Одеса). Під девізом «Діалог. Довіра. Дія» відбудеться традиційна зустріч транспортної інтелігенції України та зарубіжжя — партнерів, друзів, керівників підприємств і організацій транспортної галузі та вантажовласників із споживачами транспортних послуг.

«Інтер-ТРАНСПОРТ», як плановий захід Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (ОЧЕС), знаходиться у фокусі уваги всіх чорноморських країн. У 2017 році святкується 25-річчя діяльності ОЧЕС і готується велика програма заходів.

Європейський Союз, Делегація Європейської Комісії в Україні підтримує і бере активну участь в роботі Транспортного тижня. Координацію заходів здійснює Міністерство закордонних справ України, Міністерство інфраструктури України та Одеська обласна державна адміністрація. Подія відбувається за підтримки провідних галузевих асоціацій: Асоціації «Транспортно-експедиторських і логістичних організацій України «Укрзовніштранс», Асоціації портів України „Укрпорт”, Міжнародної Асоціації портів Чорного і Азовського морів (BASPA) та інших професійних спілок.

На міжнародній виставці передового досвіду і нових технологій в галузі транспорту і перевезень, портової інфраструктури, логістики, гідротехнічного будівництва та підйомно-транспортного устаткування «Інтер-ТРАНСПОРТ» традиційно представлять інформацію про свою діяльність провідні порти чорноморського регіону, залізниці, експедиторські компанії, виробники обладнання і техніки для портового та складського господарства, лідери у галузі гідротехнічного будівництва, проектні, науково-дослідні та навчальні заклади.

Беручи до уваги активний розвиток інфраструктури для перевалки зерна, як однієї з провідних для України категорій вантажу, в цей же час проводиться 8-а експозиція транспортно-логістичної інфраструктури зернового ринку «Агро-ЛОГІСТИКА».

У 2016 році у виставці «Інтер-ТРАНСПОРТ» взяли участь для понад 100 компаній з 15 країн світу (Україна, Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Італія, Казахстан, Китай, Литва, Нідерланди, Узбекистан, Франція, Естонія, Японія ).

За підтримки та участі партнерів проекту відбудеться цілий ряд спеціалізованих заходів.

  • Регіональний семінар FAO (Food and Agriculture Organization of the United Nations) по впливу Угоди про спрощення процедур торгівлі для агропродовольчої торгівлі;
  • XV День міжнародного експедитора. Організатори: Асоціація «Укрзовніштранс», АТ «ПЛАСКЕ»;
  • — VII Міжнародний семінар ЄЕК ООН з питань спрощення процедур торгівлі та транспорту;
  • Круглий стіл «Концесія в транспортній інфраструктурі. Законодавче та нормативне регулювання». Організатор: Федерація роботодавців транспорту України;
  • Виїзні засідання наступних профільних комітетів Асоціації Портів України:

         «З проектування, будівництва, технічної експлуатації гідротехнічних, берегових і інженерних споруд»;

         «З механізації, технології та інформатики»;

         «З охорони навколишнього середовища і безпеки життєдіяльності»;

  • Спільний семінар OSJD / FIATA з комбінованих перевезень «Нові можливості

 мультимодальних перевезень Європа-Азія-Європа»

ЗАПРОШУЄМО взяти активну участь в роботі транспортного тижня в Одесі, таким чином, розвиваючи діалог між учасниками транспортного процесу, зміцнюючи довіру і сприяючи подальшим практичним діям.

Оргкомітет

+38 048 715-02-62

nm@expo-odessa.com

www.expo-odessa.com


Дни рождения

АКТУАЛЬНО

Официально

Позиция

Объявления

Календарь

Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архивы

Кто онлайн

18 посетителей онлайн
2 гостей, 16 bots, 0 зарегистрированных