Одеський порт підписав Меморандум про співпрацю з Klaipėdos uostas / Port of Klaipeda (Литовська Республіка)
2 квітня Одеську філію ДП «АМПУ» відвідала делегація порту Клайпеда на чолі з генеральним директором Алгісом Латакасом.
Делегацію зустрів керівник адміністрації Одеського морського порту Дмитро Назаренко. У заході також взяли участь представники керівництва ДП «АМПУ».
Під час зустрічі сторони обговорили функціонування Українського коридору, розвиток портової інфраструктури та перспективи модернізації потужностей, зокрема в умовах воєнного стану.
За результатами переговорів підписано Меморандум про взаєморозуміння між портами Одеси та Клайпеди, спрямований на розвиток партнерства та обмін досвідом.
— Підтримка міжнародних партнерів сьогодні є надзвичайно важливою для стабільної роботи портової галузі. Підписання Меморандуму з портом Клайпеда вже має практичні результати: ми отримали необхідну технічну допомогу від литовських колег для забезпечення безперебійної роботи порту, — прокоментував подію Дмитро Назаренко.
Керівництво Одеської філії ДП «АМПУ» подякувало європейським партнерам за своєчасну підтримку та ефективну співпрацю.
Довідково: домовленостей щодо підписання Меморандуму сторони досягли у жовтні 2025 року під час виставки Baltexpo 2025 (Республіка Польща).
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1367495348757700&id=100064917421559&rdid=CDikjQUD0183FHXU


