Рені Ізмаіл Усть-Дунайск Білгород-Дністровский Іллічівськ Одесса Южний Миколаїв Октябрьск Херсон Євпатория Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

СПІВДРУЖНІСТЬ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

ВІТАННЯ

image_pdfimage_print

Майже 2 тис. кваліфікаційних документів отримали моряки від Адміністрації судноплавства з початку роботи нової прозорої системи підтвердження кваліфікації й дипломування. Про це повідомила прес-служба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Більше 1 тис. моряків отримали рішення від нової Державної кваліфікаційної комісії моряків про видачу кваліфікаційних документів, в результаті чого Адміністрація судноплавства видала понад 1,8 тис. документів”, — вказала прес-служба.

Дипломування проходить у ході повної перебудови системи та її діджиталізації, які були запущені в грудні 2022 року. Змінено підхід до процедури проходження іспитів і отримання кваліфікаційних документів моряків. Ці процеси відбуваються за спрощеною та прозорою процедурою відповідно до міжнародних вимог.

Єдиним кваліфікаційним тестом для моряків на підтвердження/подовження кваліфікації є всесвітньо визнаний тест CES 6.0. Результати іспиту оформлюються автоматично за допомогою системи комп’ютерного тестування, а отже це унеможливлює зовнішній вплив.

План Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури – максимально оцифрувати державні послуги та мінімізувати корупційні ризики. Системна корупція у сфері дипломування моряків повинна відійти у минуле. Наступний крок – запуск послуг для моряків через портал Дія”, — наголосили в МІУ.

Інфографіка: mtu.gov.ua

Щоб отримати кваліфікаційні документи, треба звернутись до Адміністрації судноплавства або ДП «Моррічсервіс» у встановленому порядку. Державна кваліфікаційна комісія моряків працює у Києві та Одесі.

У грудні 2022 року Кабінет міністрів ухвалив розроблену Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури постанову, яка перезавантажує систему підготовки та дипломування моряків з урахуванням міжнародних вимог та практик.

За даними Конференції ООН з питань торгівлі та розвитку (UNCTAD), у 2021 році Україна посідала шосте місце у світі за кількістю працюючих моряків. Це понад 4% працівників світової морської галузі. Українські моряки щороку забезпечують $3-4 млрд валютних надходжень в країну.

 


ДНІ НАРОДЖЕННЯ

АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Архіви

Who's Online

24 visitors online now
1 guests, 23 bots, 0 members