Рени Измаил Усть-Дунайск Белгород-Днестровский Ильичевск Одесса Южный Николаев Октябрьск Херсон Евпатория Севастополь Ялта Феодосия Керчь Бердянск Мариуполь Скадовск

Члены ассоциации

Корпоративные новости

Партнеры

Содружество

Официальные сайты

Поздравления

Погода
30°
ясно
влажность: 36%
ветер: 6m/s СВ
Ш 30 • Д 30
29°
Срд
26°
Чтв
29°
Птн
28°
Сбб
27°
Вск
image_pdfimage_print

ДП «Маріупольський морський торговельний порт» (ММТП) з четверга, 12 травня, призупинило дію трудових договорів своїх працівників у зв’язку із тимчасовим закриттям окупованого російськими загарбниками Маріупольського морського порту. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

В умовах оголошеного в Україні воєнного стану, віднесення Маріупольської міської територіальної громади до громади, що розташована в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), Маріупольський порт в таких складних обставинах підтримував своїх працівників та здійснював виплати. Але у зв’язку з неможливістю забезпечення працівників роботою та виконання такої роботи далі, враховуючи накази Міністерства інфраструктури №256 від 28 квітня «Про закриття морських портів» та Маріупольської філії ДП «АМПУ» №182-к від 11 травня «Про припинення простою та призупинення дії трудових договорів з працівниками Маріупольської філії ДП «АМПУ», керуючись статтею 13 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15 березня № 2136-ІХ, було видано наказ №25-к/вс від 12 травня «Про припинення простою та призупинення дії трудових договорів з працівниками», відповідно до якого з 12 травня року призупиняється дія трудових договорів, а тому й всі належні виплати (в т.ч. й за колективним договором) на період воєнного стану, але не пізніше дня його припинення або скасування”, — вказала прес-служба.

Зазначається, що ДП «ММТП» продовжить здійснювати виплати відповідно до чинного законодавства лише працівникам, які залученні до виконання обов’язків, передбачених Законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про основи національного спротиву».

В держстивідорі зауважили, що, відповідно до законодавства, призупинення дії трудового договору з працівниками не тягне за собою припинення трудових відносин. Відшкодування заробітної плати, гарантійних та компенсаційних виплат працівникам на час призупинення дії трудового у повному обсязі покладається на державу, що здійснює військову агресію проти України.

В таких умовах чинне законодавство України не забороняє Вам працевлаштування на іншому підприємстві (установі, організації) та за можливістю повідомити про це адміністрацію порту; отримати статус безробітного (за спрощеним механізмом) звернувшись до відповідних центрів зайнятості та отримувати належні виплати (максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати розміру 1,5 мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року, тобто — 9750 грн. (…) Адміністрація порту висловлює Вам вдячність та подяку за роботу та чекаємо на найскоріше завершення військової агресії, повернення до нашого міста Маріуполь для відновлення роботи рідного підприємства)”, — ідеться у повідомленні.

Повідомляється також, що підприємство на початку червня здійснить виплати працівникам за частину травня. Працівники, які не отримали 2/3 за квітень, але вийшли на зв’язок з підприємством, також отримають виплату за квітень до кінця травня.

 

Фото: facebook.com/marport.offpage

На початку травня Міністерство інфраструктури видало наказ про закриття морських портів Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ та Херсон, які розташовано на окупованих Росією територіях Запорізької, Донецької та Херсонської областей, до відновлення над ними контролю.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

 

 


Дни рождения

АКТУАЛЬНО

Официально

Позиция

Объявления

Календарь

Август 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архивы

Кто онлайн

20 посетителей онлайн
1 гостей, 19 bots, 0 зарегистрированных