Рені Ізмаіл Усть-Дунайск Білгород-Дністровский Іллічівськ Одесса Южний Миколаїв Октябрьск Херсон Євпатория Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

СПІВДРУЖНІСТЬ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

image_pdfimage_print

В Одесі розпочала роботу Державна кваліфікаційна комісія моряків в складі Адміністрації судноплавства (ДККМ). Про це повідомила прес-служба Адміністрації судноплавства.

Ми розширили склад ДККМ, тепер вона також функціонуватиме і в Одесі. Від сьогодні Одеська ДККМ розглядатиме заяви моряків та буде приймати рішення щодо підтвердження компетенцій, а також проводитиме іспити”, — вказала прес-служба.

В Одесі послуги в сфері дипломування наздаватимуться в Адміністрації судноплавства (вул. Успенська, 4) та у сервісному центрі «Моррічсервіс» (вул. М.Грушевського, 39-є). Іспити в Одесі проводитимуться в СЦ «Моррічсервіс».

Якщо за результатом розгляду заяви моряка ДККМ приймає рішення про видачу кваліфікаційного документа, отримати цей документ також можна за вищевказаними адресами”, — вказали в Адміністрації судноплавства.

Із середини лютого ДККМ працює у Києві. За майже місяць вона ухвалила понад 200 рішень про підтвердження професійної компетенції моряка, при цьому рішення про відмову отримали лише 19 моряків.

Важливо зазначити, що виключно ті кваліфікаційні документи, що видані Адміністрацією судноплавства, є легітимними. Наразі є тільки одна уповноважена особа на видачу кваліфікаційних документів. Всі кваліфікаційні документи, що були видані іншими, окрім уповноваженої особи, є незаконними. З метою здійснення перевірки документів моряків, до впровадження інформаційно-комунікаційної системи у сфері підготовки та дипломування членів екіпажів суден, було прийнято рішення про здійснення їх верифікації за допомогою направлення відповідних документів на електронну пошту: vrf@marad.gov.ua“, — наголосили в Адміністрації судноплавства.

Наразі продовжується робота над впровадженням простого та безпечного рішення для дистанційної подачі, згодом у моряка з’явиться можливість отримувати послуги у сфері дипломування через портал «Дія».

У грудні 2022 року Кабінет міністрів ухвалив розроблену Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури постанову, яка перезавантажує систему підготовки та дипломування моряків з урахуванням міжнародних вимог та практик.

За даними Конференції ООН з питань торгівлі та розвитку (UNCTAD), у 2021 році Україна посідала шосте місце у світі за кількістю працюючих моряків. Це понад 4% працівників світової морської галузі. Українські моряки щороку забезпечують $3-4 млрд валютних надходжень в країну.

 

 


ДНІ НАРОДЖЕННЯ

АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архіви

Who's Online

16 visitors online now
1 guests, 15 bots, 0 members