Рені Ізмаіл Усть-Дунайск Білгород-Дністровский Іллічівськ Одесса Южний Миколаїв Октябрьск Херсон Євпатория Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

СПІВДРУЖНІСТЬ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

ВІТАННЯ

image_pdfimage_print

Регістр судноплавства України є сучасною компанією, що поступово впроваджує нові стандарти та Європейські норми.

Так, за рішенням Генерального директора Олександра Ріффи з метою подальшого розширення клієнтської бази Регістром були подані заявки до Національної агенції з акредитації України (НААУ) на акредитацію Органу інспектування на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 17020 і Сертифікаційного органу для оцінки відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 17021_1.

«Ми визначили для себе сферу акредитації з п’яти позицій. Мова йде про технічний нагляд за суднами та іншими плавучими засобами; конвенційна сертифікація суден на відповідність вимогам міжнародних конвенцій за дорученням морських Адміністрацій; технічний нагляд в промисловості; технічний нагляд за контейнерами та технічний нагляд за гідротехнічними спорудами і промірними роботами. Акредитація в Національному органі за вимогами зазначених стандартів позитивно вплине на імідж Регістра та розширить можливості нашого класифікаційного товариства. Це – новий крок на шляху розвитку нашого підприємства та європейського визнання», – зазначив генеральний директор Регістра судноплавства Олександр Ріффа.

Регістр судноплавства України надає у галузі морського та річкового транспорту широкий спектр профільних послуг, а клієнтами та партнерами національного класифікаційного товариства є чимало українських та зарубіжних компаній.

Так, з 2016 року на базі Регістра судноплавства успішно функціонує Орган по сертифікації систем менеджменту що діє у міжнародній системі сертифікації SIC (System of International Certification) і перевагами цього напряму роботи експертів Регістра користуються відомі судноплавні компанії України та Європи.

Детально про спектр послуг РУ – https://shipregister.ua/poslugi


ДНІ НАРОДЖЕННЯ

АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Архіви

Who's Online

17 visitors online now
3 guests, 13 bots, 1 members