Рені Ізмаіл Усть-Дунайск Білгород-Дністровский Іллічівськ Одесса Южний Миколаїв Октябрьск Херсон Євпатория Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

СПІВДРУЖНІСТЬ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

image_pdfimage_print

Регістр судноплавства України завершив черговий етап роботи у засіданні Робочої групи з технічних вимог Європейського комітету з розробки загальних стандартів у сфері внутрішнього судноплавства (CESNI), яке відбулося 29-30 листопада 2022 року у гібридному форматі. Засідання проходило у Страсбурзі, Французька республіка. Участь у засіданні взяли експерти з технічних питань у галузі внутрішнього водного транспорту від країн членів Європейського Союзу, Центральної комісії судноплавства по Рейну (CCNR) та Дунайської комісії, визнаних на європейському рівні відповідно до Директиви (ЄС) 2016/1629, а також від класифікаційних товариств країн Європи. Від України в засіданні брав участь Микола Сльозко – начальник відділу розробки Правил і норм ДП «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України».

 

Основними питаннями, що розглядалися на даному засіданні, були напрацювання щодо технічних вимог до суден внутрішнього плавання. Зокрема –  зміни до вимог щодо електронного обладнання та систем, самопідйомних та висувних рульових рубок, засобів збирання та використання відходів із суден, застосування алюмінію в конструкції пасажирських суден, літій-іонних акумуляторів, що використовуються на борту суден, тлумачення технічних вимог, вимоги до двигунів внутрішнього згорання, зокрема двигунів, які використовують такі альтернативні види палива як водень та метанол і які плануються використовувати на суднах внутрішнього плавання, норми викидів в атмосферу від двигунів внутрішнього згорання відповідно до Регламенту (ЄС) 2016/1628.

 

Напрацювання цієї робочої групи в подальшому враховуються у Європейському стандарті, що встановлює технічні вимоги до суден внутрішнього плавання (ES-TRIN). Нова редакція цього документу затверджується та публікується кожні 2 роки. Участь фахівців Регістру у роботі цієї робочої групи дає можливість нашим фахівцям брати безпосередню участь у створенні та подальшому удосконаленні цього стандарту і своєчасно враховувати останні зміни в Правилах Регістра, що гарантує застосування їх до суден, які знаходяться під класом Регістра судноплавства України.

 

У жовтні 2017 року Україна отримала статус країни-спостерігача у CESNI і з цього часу у роботі усіх структурних підрозділів даної організації активну участь приймають експерти Регістра судноплавства. Як зазначають у Європейському комітеті з розробки загальних стандартів у сфері внутрішнього судноплавства, багатий досвід нашої держави в галузі внутрішнього судноплавства значно підвищує цінність роботи CESNI.

 

Довідково

Європейський комітет із розробки Стандартів у сфері внутрішнього судноплавства (CESNI) було створено в 2015 році з метою ухвалення технічних стандартів у різних галузях внутрішнього судноплавства, що відносяться зокрема до суден, інформаційних технологій, екіпажу та безпеки, на які посилатимуться відповідні правила на європейському та міжнародному рівнях, включаючи Європейський Союз, з метою їх застосування, обговорення, єдиного тлумачення та застосування зазначених стандартів.

 

CESNI складається із представників держав-членів CCNR та Європейського Союзу, Європейської Комісії, міжнародних організацій, включаючи річкові комісії та визнані організації, а також держав-спостерігачів.

 

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

https://shipregister.ua

https://t.me/shipregister_ua

https://www.facebook.com/shipregister.ua

 


ДНІ НАРОДЖЕННЯ

АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архіви

Who's Online

16 visitors online now
1 guests, 15 bots, 0 members