Рені Ізмаіл Усть-Дунайск Білгород-Дністровский Іллічівськ Одесса Южний Миколаїв Октябрьск Херсон Євпатория Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

СПІВДРУЖНІСТЬ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

ВІТАННЯ

image_pdfimage_print

 

Прем’єр-Міністру України  Шмигалю Д.А.

 

Шановний Денисе Анатолійовичу!

 

Асоціація портів України з великою вдячністю та підтримкою сприйняла рішення Кабінету Міністрів України (Постанова КМУ від 23.03.2022 р. № 387) про встановлення частини чистого прибутку, що відраховуються до держбюджету у першому півріччі 2022 року державними підприємствами – морськими портами  та ДП «Адміністрація морських портів України» в розмірі 30%.

Це те, про що Асоціація «Укрпорт» наполегливо пропонувала та аргументувала багато років у мирний час, бо порти – це об’єкти стратегічної інфраструктури України, які експлуатуються у складних умовах агресивного морського середовища та потребують постійного та безперервного обслуговування, ремонту, оновлення та модернізації. А це все дуже витратні (з урахуванням вартості та масштабів споруд та обладнання) заходи.

Треба особливо зазначити, що прийняття рішення про зниження частки відрахувань дивідендів до розміру 30% в умовах дії воєнного стану в Україні – це дуже важливий та принципово виправданий крок.

Приймаючи до уваги функціонування вітчизняних портів, як головних ланцюгів в діючому зерновому коридорі, по гуманітарній програмі «Grain from Ukrain» на довготерміновій основі, та мабуть, важливіше – що після перемоги України саме порти стануть основними пунктами постачання всього необхідного для відновлення та розвитку нашої країни – це ще й далекоглядний крок з боку Держави, як раціонального і ефективного власника та менеджера портів.

Шановний пане Прем’єр – Міністре!

Дякуючи членам Уряду та Вам особисто за Державницьку позицію по відношенню до функціонування в умовах воєнного стану українських портів, розуміючи величезні труднощі з наповненням держбюджету в умовах війни із російською україноненавистьською агресією, Асоціація «Укрпорт» від імені портової галузевої спільноти звертається  з проханням про продовження терміну дії встановленої на перше півріччя 2022р. частки відрахувань дивідендів для морських портів та ДП «Адміністрація морських портів України» в розмірі 30% на період до кінця 2022 року і далі.

Таке рішення буде сприяти розвитку всієї транспортної галузі, інфраструктури Держави та ще більше зміцнить Україну в її боротьбі.

Слава Україні!

 

З повагою,

Президент Асоціації

портів України «Укрпорт»,

Народний депутат України 1994-2014 рр..,

Заслужений працівник транспорту    України                                                 Ю.Б.Крук

 

EPSON MFP image

 


ДНІ НАРОДЖЕННЯ

АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Архіви

Who's Online

45 visitors online now
5 guests, 39 bots, 1 members