Кабмін звільнив двох заступників голови Адміністрації судноплавства


Кабінет міністрів на засіданні у вівторок, 24 січня, звільнив заступників голови Адміністрації судноплавства Анатолія Іванкевича та Віктора Вишньова. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Звільнено: Іванкевича Анатолія Валерійовича з посади заступника голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України; Вишньова Віктора Михайловича з посади заступника голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації”, — написав Мельничук у Telegram.

Іванкевич та Вишньов були призначені заступниками голови Адміністрації судноплавства (раніше — Морської адміністрації) у жовтні 2021 року. У серпні 2022 року першою заступницею голови Адміністрації судноплавства призначено Юлію Ворону.

23 грудня 2022 року Кабінет міністрів призначив Євгенія Ігнатенка головою Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства (Адміністрації судноплавства). Одночасно Кабмін звільнив Віталія Кіндратіва, який очолював Адміністрацію судноплавства з серпня 2021 року.

У квітні 2022 року колишня Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) після проведеної урядом оптимізації отримала нову назву — Державна служба морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства (Адміністрація судноплавства). Відомство реалізує державну політику у сфері морського та річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).