Кабмін призначив директора «Прозорро.Продажі» Соболева заступником міністра економіки


Кабінет міністрів на засіданні у вівторок, 24 січня, призначив заступником міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олексія Соболева. Про це повідомила прес-служба Міністерства економіки.

До призначення на посаду заступника міністра Соболев працював директором ДП «Прозорро.Продажі», яке очолив у 2018 році. У 2016-2018 роках він керував проєктом ProZorro.Sale в Transparency International Ukraine, здійснював координацію розробки ІТ рішень для прозорого продажу державних активів. У 2015-2016 роках був радником міністра інфраструктури: координував проєкти з підвищення прозорості діяльності, відкритих даних та покращення корпоративного управління державними підприємствами. До цього працював керуючим активами у Dragon Asset Management.

У черні 2022 року Кабінет міністрів звільнив заступника міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігоря Дядюру.

У листопаді 2021 року Верховна Рада призначила заступницю керівника Офісу Президента Юлію Свириденко на посаду першого віце-прем’єра – міністра економіки.