Небезпека ракетних ударів з Чорного моря посилилася — ОК «Південь»


До угруповання російських загарбників у Чорному морі з Севастополя висунувся фрегат «Адмірал Макаров» з крилатими ракетами на борту. Про це ідеться в ранковому зведенні Оперативного командування «Південь».

На Одещині ситуація стабільна і контрольована. Але враховуючи, що до угруповання в Чорному морі з 7 великих десантних кораблів та 2 ракетних, з Севастополя висунувся один з новітніх кораблів чорноморського флоту «Адмірал Макаров», слід враховувати, що вірогідність ракетних ударів ще підвищується”, — ідеться у повідомленні.

Голова Одеської ВЦА Сергій Братчук висловив надію, що фрегат «Адмірал Макаров» підтримає флешмоб утопленого українськими силами оборони крейсера «Москва».

Фрегат «Адмірал Макаров» проекту 11356Р типу «Буревісник» є одним із найновіших кораблів російського флоту. Має універсальні пускові установки на вісім крилатих ракет «Калібр». Після затоплення ракетного крейсера «Москва» російське командування планує зробити його флагманом ЧФ РФ. Кораблем керує колишній український військовий, уродженець Вінниччини, військовий злочинець і колаборант із Росією капітан 1 рангу Григорій Бреєв, який 2014 року зрадив присязі ЗСУ та прийняв присягу ЗС РФ.