

Російські окупаційні війська вп’яте завдали ракетного удару по мосту через Дністровський лиман в Одеській області. Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».
Удар у вже понад два тижні непрацюючий міст був завданий в ніч на вівторок, 17 травня. Зафіксовано влучання двох крилатих ракет.
Міст пошкоджений настільки, що ремонтні роботи потребуватимуть тривалого часу і витрат. Але наразі їх проведення неможливе, як і експлуатація мосту”, — зазначається у повідомленні.
26 квітня російські війська завдали ракетного удару по Одеській області, внаслідок чого було пошкоджено міст через Дністровський лиман у Затоці. Пізніше його відкрили для реверсного проїзду автотранспорту однією смугою. Зранку 27 квітня міст знов зазнав обстрілу, повідомлялося про його часткову руйнацію. Втретє міст був обстріляний 2 травня, вчетверте — 10 травня.
Голова Одеської ОВА Максим Марченко припускав, що ударами по мосту через Дністровський лиман Росія намагається відрізати частину Одещини та створити напруженість на фоні вибухів у невизнаній «Придністровській молдавській республіці», де Росія тримає свій «миротворчий» контингент.
Розвідний автомобільно-залізничний міст у Затоці з’єднує дві частини Будацької коси.