Окупанти обстріляли танкер у порту Очаків


У порту Очаків внаслідок влучання одиночного боєприпасу у середу, 1 червня, пошкоджено танкер-хімвоз Brentix (прапор — Танзанія), який перебуває в порту з початку російського вторгнення. Про це пише Maritime Bulletin.

Судно отримало велику пробоїну в районі бака, над ватерлінією. Внаслідок влучання на судні зайнялася пожежа, яка була ліквідована вогнеборцями. Також були пошкоджені внутрішні трубопроводи та обладнання. Постраждалих внаслідок влучання боєприпасу немає.

Зазначається, що судно стоїть у порту без вантажу.

Танкер Brentix збудований у 1980 році, має дедвейт 3,2 тис. тонн. Його менеджером є ТОВ «Фенікс Оіл» (Миколаїв).

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

З перших днів повномасштабного вторгнення флот РФ поцілив щонайменше у вісім цивільних суден в Азовському і Чорному морях і в Бузькому лимані. Піддаються обстрілам також морські порти. Росіяни називають це «антитерористичною операцією».