Рені Ізмаіл Усть-Дунайск Білгород-Дністровский Іллічівськ Одесса Южний Миколаїв Октябрьск Херсон Євпатория Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

СПІВДРУЖНІСТЬ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

ВІТАННЯ

image_pdfimage_print

 

Фахівці Класифікаційного товариства «Регістр судноплавства України» у рамках багаторічної співпраці з Національним університетом кораблебудування ім. адмірала Макарова проходять навчання за профільними спеціальностями.

Так, десять співробітників підприємства разом з генеральним директором Олександром Ріффою успішно пройшли навчальний курс «Перспективні інформаційні технології у наглядовій діяльності класифікаційних товариств», який провів доктор технічних наук, професор закладу вищої освіти Юрій Харитонов.

«Фахівці Регістра судноплавства України мають багаторічний досвід і відповідну базову освіту та постійно підтримують свою кваліфікацію на рівні сучасності, як це вимагається Кодексом визнаних організацій та іншими нормативними документами. Натомість, Регістр зацікавлений в отриманні професійної інформації стосовно останніх досліджень та інновацій у галузі кораблебудування та проведення технічного нагляду. Саме тому ми вже багато років співпрацюємо з науковцями Національного університету кораблебудування. Цього року ми традиційно звернулися до наших колег з університету стосовно проведення занять з підвищення кваліфікації наших співробітників і ми дуже вдячні за те, що, незважаючи на воєнний стан, складні умови та технічні складності, викладачі університету змогли провести навчання на високому рівні, що притаманно цьому навчальному закладу», – зазначив генеральний директор Регістра судноплавства України Олександр Ріффа.

За розкладом занять попереду – ще 64 години лекцій, зокрема, на теми:

  • Сучасні методи нормування морехідних якостей транспортного судна та з забезпечення безпеки судноплавства.
  • Сучасні екологічні норми та їх вплив на склад і роботу енергетичної установки.
  • Сучасний стан та перспективи використання альтернативних палив на морських судах.
  • Електричні приводи суднових механізмів і пристроїв.
  • Правила огляду суден. Особливості проектування корпусних конструкцій в сучасних Правилах і Нормах класифікаційних товариств.

Фахівці Регістра вдячні Національному університету кораблебудування за співпрацю, а його викладачам – за змістовні лекції. Навчання за планом триватиме до лютого 2023 року.

 

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

https://shipregister.ua

https://t.me/shipregister_ua

https://www.facebook.com/shipregister.ua

 


ДНІ НАРОДЖЕННЯ

АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Архіви

Who's Online

19 visitors online now
0 guests, 19 bots, 0 members