Оренда складу в Ренійському порту подорожчала на аукціоні в десятки разів


Щомісячна ціна оренди складського майданчика причалів №8 та №9 загальною площею 5353 квадратні метри, який перебуває на балансі ДП «Ренійський морський торговельний порт», збільшилася в результаті проведених Фондом держмайна аукціонних торгів у 27,8 разу — до 2,5 млн грн. Про це повідомив голова регіонального відділу ФДМУ в Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський.

Прямо зараз закінчився аукціон оренди складських майданчиків у Ренійському порті. Ціна зросла з 90 тис. до 2,5 млн грн (це 467 гривень за кв.м.)”, — написав Славський у Facebook.

Він поінформував також, що у середу, 2 листопада, ФДМ проведе ще два аукціони з продовження договорів оренди складів у Ренійському порту — 2194,3 кв.м та 1450 кв.м.

Це не зовсім типові аукціони, адже чинний орендар матиме переважне право. Тобто якщо найвищу ціну запропонує інший учасник, то чинний орендар (якщо братиме участь в аукціоні) зможе погодитись її сплачувати і залишиться на обʼєкті. Або ж відмовиться і ми укладемо договір оренди з переможцем аукціону”, — зазначив Славський.