Профспілка Ізмаїльського порту


Цими вихідними профспілка Ізмаїльського порту (голова – Олег Паскалов) мандрівкою до Румунії закрила сезон оздоровчо-екскурсійних подорожей для ізмаїльських портовиків, ветеранів праці, а також їхніх рідних.

Сезон відпусток-2022 проходив в умовах обмежень воєнного часу.

Замість звичних подорожей до моря профспілка запропонувала портовикам відпочинок біля водоймищ Ізмаїльського району. Усього відбулось 14 подорожей до сел Озерне, Новосільське, Стара Некрасівка, в яких взяли участь близько 600 людей.

Ті, кому в умовах воєнного стану дозволено виїзд за кордон, мали можливість відпочити біля Чорного моря в Болгарії чи Середземного – в Туреччині.

Також відбулася низка екскурсійних подорожей регіоном – до етно-культурного центру “Фрумушика-Нова”, гастроподорож Болградським районом та, власне, екскурсійно-туристична подорож Румунією. Більше тридцяти людей відвідали сусідню країну, де побачили палац Пелеш, замок Бран, інші історичні та природні пам’ятки та цікавинки.

Як відзначив голова профспілки Ізмаїльського порту Олег Паскалов, у воєнний час особливо важливо тримати баланс між роботою та відпочинком, щоб мати сили справлятися з підвищеним навантаженням як фізичного, так і психологічного плану.

Від імені портовиків, що взяли участь в цих поїздках, висловлюємо подяку профспілковій організації Ізмаїльського порту за відпочинок та отримані незабутні враження та бажаємо сил та наснаги усім нам на шляху до Перемоги!