США додали до санкційного списку морські судна та судноплавні компанії Росії


Управління контролю за іноземними активами міністерства фінансів США (OFAC) внесло доповнення до переліку фізичних та юридичних осіб та їх активів, що підпадають під санкції, включивши до нього низку морських суден та судноплавних компаній Росії.

Як повідомила прес-служба мінфіну США, у зв’язку з агресією Росії щодо України під обмеження потрапляють 70 суден різних типів, зареєстрованих у російській юрисдикції.

Санкції також введені щодо таких російських морських компаній: ТОВ «Марін Транс Шипінг», ТОВ «Трансморфлот», ЗАТ «Північне судноплавство», ТОВ «СК Юг», ТОВ «Транспортна компанія «Норд Проект», ТОВ «М-Лізинг» та ТОВ «Оборонлогістика».

У лютому Міністерство фінансів США у зв’язку з військовим вторгненням РФ на територію України ввело додаткові санкції стосовно найбільшої російської морської та вантажної судноплавної компанії «Совкомфлот» та низки інших організацій, що належать або контролюються російським урядом. Аналогічні санкції запроваджено Євросоюзом.

На початку квітня США запровадили санкції проти російської «Об’єднаної суднобудівної корпорації», а також 28 дочірніх компаній ОСК — зокрема, конструкторських бюро «Алмаз», «Рубін», АТ «Балтійський завод», АТ «Невське ПКБ», АТ «Адміралтейські верфі».