Танкер Держрибагентства передадуть в бербоут-чартер за 6,3 млн грн


Танкер «Таманський» (прапор — Україна) судновласника ДП «Сервіс», що належить до сфери управління Держрибагентства, буде передано в бербоут-чартер на п’ятирічний термін за результатами аукціону з одним учасником.

Як свідчать дані електронної торгової системи «Прозорро.Продажі», єдиним учасником аукціону, що відбувся 22 листопада, було київське ТОВ «Юридична компанія «Ессаймент», яке запропонувало вартість бербоут-чартеру 6,266 млн грн — на 1 млн грн більше за стартову ціну. ДП «Сервіс» готується укласти з ним договір.

Танкер «Таманський» (ІМО: 8727044) побудований в Русе (Болгарія) у 1985 році. Призначення судна — нафтоналивне/хімовоз. Довжина — 73,2 метра, ширина — 14 метрів, осадка — 5,3 метра. Дедвейт — 3,079 тис. тонн. Порт приписки — «Південний». Судно потребує докового ремонту.

Танкер «Таманський» є першим судном, яке Міністерство аграрної політики та продовольства планує передати в оренду через аукціони в системі «Прозорро.Продажі».

ТОВ «Юридична компанія «Ессаймент» зареєстроване у 2020 році. Компанія займається діяльністю у сфері права, купівлею та продажем власного нерухомого майна. Бенефіціар ТОВ — бізнесмен Сергій Бурка.