УДП відвантажило сою з баржі на судно в порту Констанца


ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) здійснило перевалку за схемою баржа-судно баржевого каравану з вантажем української сої на рейдовій стоянці в румунському порту Констанца. Про це повідомив в.о. генерального директора УДП Дмитро Москаленко.

Перевалку здійснено у співпраці з румунською TTS Group S.A., яка є одним із найбільших операторів порту Констанца.

Перевалка за новою схемою здійснюється за 2-3 доби. Тобто значно швидше, ніж на терміналі порту, де караван у черзі витрачає тиждень, а іноді два”, — написав Москаленко у Facebook.

Керівник УДП зазначив, що нова схема перевалки суттєво знижує ризик виникнення демереджу, пришвидшує оборот флоту і, відповідно, сприятиме підвищенню рентабельності УДП.

У комплексі з новою власною перевалкою УДП — це win-win історія для компанії і клієнта. Продукція фактично з автомобільного транспорту в Україні гарантовано та у визначений термін завантажується на морське судно у Констанці”, — підсумував Москаленко.

ПрАТ «УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю. Компанія експлуатує понад 20 самохідних суден вантажного річкового флоту та приблизно 200 несамохідних суден, що дозволяє оперувати приблизно 20 баржевими караванами. Основу вантажів у 2022 році складають зернові та металургійна сировина. Крім того, компанія почала розвивати напрям контейнерних перевезень і запустила регулярні контейнерні каравани.

Компанія у 2022 році збільшила перевезення вантажів порівняно з 2021 роком. Зокрема, у січні-жовтні річковим флотом перевезено майже 1,5 млн тонн вантажів.

Флот УДП у 2021 році збільшив перевезення вантажів порівняно з 2020 роком на 3,8% — до 1,37 млн тонн.