Рені Ізмаіл Усть-Дунайск Білгород-Дністровский Іллічівськ Одесса Южний Миколаїв Октябрьск Херсон Євпатория Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

СПІВДРУЖНІСТЬ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

ВІТАННЯ

image_pdfimage_print

 ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) з 1 січня 2023 року запровадило нову систему електронного документообігу. Про це повідомив в.о. генерального директора УДП Дмитро Москаленко.

В грудні здійснені інсталяція та навчання. Наразі триває дослідна експлуатація. Відбувається реєстрація електронних підписів співробітників. З квітня плануємо дотримуватися принципу paperless як у внутрішньому документообігу, так і в комунікаціях з МІУ, де встановлено аналогічне програмне забезпечення. Наступний етап — вся зовнішня комунікація з державними органами також в електронному вигляді”, — написав Москаленко у Facebook.

За його словами, складні бюрократичні процедури, зарегульованість завжди були хронічними вадами державних підприємств, і УДП тут не виключення. Але відтепер процедура подачі документів, їх обробка, погодження значно спростяться та прискоряться. Набагато простіше буде контролювати ефективність тих чи інших процесів.

Передбачено, наприклад, що всі документи капітани можуть направляти в електронному вигляді. Навіть не залишаючи судно, заходити в систему, створювати звіти, формувати заявки. «Біганина по кабінетах», втрата заявок, на яку завжди скаржилися судноводії, залишаються у минулому. Завдяки мобільному застосунку погодження документів може відбуватися навіть у віддаленому режимі”, — наголосив Москаленко.

Крім того, за його словами, УДП нарешті позбулося залишків старого програмного забезпечення російського виробництва, яке раніше використовувалося на підприємстві.

ПрАТ «УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю. Компанія експлуатує понад 20 самохідних суден вантажного річкового флоту та приблизно 200 несамохідних суден, що дозволяє оперувати приблизно 20 баржевими караванами. Основу вантажів у 2022 році складають зернові та металургійна сировина. Крім того, компанія почала розвивати напрям контейнерних перевезень і запустила регулярні контейнерні каравани.

Компанія у 2022 році збільшила перевезення вантажів порівняно з 2021 роком. Зокрема, у січні-жовтні річковим флотом перевезено майже 1,5 млн тонн вантажів.

За підсумками 2022 року ПрАТ «УДП» одержало понад 1 млрд грн прибутку після 38 млн грн збитку за попередній рік.

 


ДНІ НАРОДЖЕННЯ

АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Архіви

Who's Online

13 visitors online now
0 guests, 13 bots, 0 members