Рені Ізмаіл Усть-Дунайск Білгород-Дністровский Іллічівськ Одесса Южний Миколаїв Октябрьск Херсон Євпатория Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

СПІВДРУЖНІСТЬ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

ВІТАННЯ

image_pdfimage_print

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) протягом десяти місяців 2022 року відремонтувало 9 самохідних і 29 несамохідних одиниць флоту. Про це повідомив Генеральний директор підприємства Дмитро Москаленко.

УДП цього року активно розвиває судноремонту програму, зазначив керівник. У найближчих планах — великий проєкт модернізації двох суховантажних суден, які тривалий час знаходилися у відстої. Зокрема, передбачена заміна двигунів на нові, більш економічні та потужні.

У подальших планах — не лише ремонт, але й будівництво нового несамохідного флоту, дефіцит якого наразі гостро відчуває УДП», — повідомив Москаленко за підсумками зустрічі з міським головою Кілії Вячеславом Чернявським.

УДП прагне посилити виробничі потужності, залучити інвестиції у сучасне обладнання, організувати взаємодію та спільні проєкти з відомими міжнародними суднобудівельними компаніями, запросити досвідчених фахівців — суднобудівельників з Херсону, Миколаєва, Одеси.

Інвестиційна програма УДП безпосередньо сприяє соціально-економічному розвитку Кілії. Домовились наступного року майже вдвічі збільшити штатну чисельність працівників судноремонтного напряму за рахунок залучення нових фахівців, а також реорганізації, що передбачає приєднання до місцевого виробничого майданчика кількох інших структурних підрозділів УДП. Завдяки цьому майже на 100% до 37 млн грн можуть збільшитися відрахування у місцевий бюджет (єдиний соціальний внесок, ПДФО, військовий збір)», — зазначив Москаленко.

Крім того, керівник УДП і мер Кілії обговорили можливу участь УДП у програмах, пов’язаних з розвитком інфраструктури міста. Зокрема, планується разом працювати над механізмом модернізації дорожньої мережі, яка використовується пароплавством.

ПрАТ «УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю. Компанія експлуатує понад 20 самохідних суден вантажного річкового флоту та приблизно 200 несамохідних суден, що дозволяє оперувати приблизно 20 баржевими караванами. Основу вантажів у 2022 році складають зернові та металургійна сировина. Крім того, компанія почала розвивати напрям контейнерних перевезень і запустила регулярні контейнерні каравани.

Компанія у 2022 році збільшила перевезення вантажів порівняно з 2021 роком. Зокрема, у січні-жовтні річковим флотом перевезено майже 1,5 млн тонн вантажів.

Флот УДП у 2021 році збільшив перевезення вантажів порівняно з 2020 роком на 3,8% — до 1,37 млн тонн.

 


ДНІ НАРОДЖЕННЯ

АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Архіви

Who's Online

22 visitors online now
1 guests, 21 bots, 0 members