Три російські судна, які залучали до крадіжок українського збіжжя, повертаються порожніми на північ РФ.
Про це повідомила журналістка проєкту SeaKrime Центру Миротворець Катерина Яресько.
За її словами, усі три судна, які прийшли в Чорне море для вивезення краденого зерна з окупованих українських територій, повертаються на північ РФ.
Мова йде про судна Siberia (IMO:9239458) та Severniy Proect (IMO:9202053), які прямують в Архангельськ. Ще одне судно Enisey (IMO:9079169) йде в Мурманськ.
Зазначимо, судна йдуть порожніми.
У Чорному морі знищили три російські безекіпажні катери (відео)
ВМС ЗСУ та ГУР виявили та знищили три ворожі МБЕКи (морські безекіпажні катери).
Про це вранці у середу, 24 червня, повідомили Військово-Морські Сили ЗС України.
«Завдяки злагодженим діям Військово-Морських Сил та ГУР було виявлено та знищено одразу три ворожі морські безекіпажні катери. Кожна така успішно відбита атака — це врятовані життя та черговий удар по планах агресора», — зазначили у ВМС.
У Чорному морі знищили три російські безекіпажні катери (відео)


