ПОСЛУГИ РЕГІСТРА СУДНОПЛАВСТВА УКРАЇНИ ЗАТРЕБУВАНІ КОМПАНІЯМИ КРАЇН ЄВРОСОЮЗУ


На базі Регістра судноплавства України успішно функціонує Орган по сертифікації систем менеджменту. Перевагами цього напряму роботи аудиторів Регістра користуються відомі європейські судноплавні компанії.

Серед них -Danube Shipping Management Service. Це – одна з провідних компаній, що надає послуги у сфері логістики річкового та морського транспорту в Центральній та Східній Європі. Компанія була заснована у столиці Австрії Відні у 1991 році та формує міст між ведучими власниками річкових та морських суден і найбільшими вантажовласниками.

В жовтні місяці компанія успішно пройшла процедуру ресертифікації на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2015 в міжнародній системі сертифікації SIC (System of International Certification) та процедуру наглядового аудиту відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 45001:2018, IDT Системи управління охороною здоров’я і безпекою праці та ISO 14001:2015, IDT Системи екологічного управління в системі Регістра судноплавства України. Аудит проводився у складі аудиторів: заступника генерального директора Регістра Оксани Москаленко та начальника відділу сертифікації систем менеджменту Вікторії Ковальової.

 
Привітання В.П.ЖУКОВСЬКОГО


Асоціація портів України «УКРПОРТ» вітає з днем народження Віталія Павловича Жуковського – в. о. (2016-2018 рр.) директора ДП «Морський торговельний порт «Південний»» – підприємства засновника та члена Асоціації портів України «УКРПОРТ».
Фахівці Регістра судноплавства України пройшли навчання в рамках інструмента TAIEX


17-18 жовтня 2022 року працівники Адміністрації судноплавства брали участь у експертній місії TAIEX на тему: «Система управління якістю».

Її мета – обговорювання питань розробки, впровадження та підтримки системи управління якістю з метою ефективного забезпечення виконання зобов’язань держави прапора, держави порту і прибережної держави за міжнародними договорами України у сферах морського транспорту та торговельного мореплавства, а також знайомство з досвідом роботи Адміністрації безпеки транспорту Литви та отримання практичних порад та рекомендацій щодо відповідних стандартів ЄС.

Захід відкрив заступник Голови Адміністрації судноплавства Віктор Вишньов. Він подякував литовським колегам за підтримку України та надання практичних порад з системи управління якістю.

«У червні 2022 року Європейська Рада надала Україні статус кандидата в члени ЄС. Таким чином, ми повинні продовжувати наполегливо працювати та робити все, щоб відповідати нормам і стандартам Європейського союзу. Переконаний, наш захід сприятиме цьому», – зазначив Віктор Вишньов.

Від Регістра судноплавства України в рамках інструмента TAIEX в режимі он-лайн навчання пройшла начальник відділу сертифікації систем менеджменту Вікторія Ковальова та начальник відділу управління якістю Сергій Зінченко.

За словами Вікторії Ковальової, українським фахівцям було цінним почути про досвід роботи литовських колег щодо розробки, впровадження та підтримки системи менеджменту якості.

«Лектори покроково виклали вимоги міжнародного стандарту ISO 9001:2015, предметно зупиняючись на кожному пункті стандарту відповідно до видів діяльності Морських Адміністрацій. Кваліфіковані та досвідчені аудитори наголошували на важливих аспектах в процесі розробці та впровадженні системи менеджменту якості, а саме: ділились досвідом проведення аудитів та їхніх методів, робили акценти на можливих ризиках та рекомендували можливості варіанти їх усунення», – зазначила начальник відділу сертифікації систем менеджменту Регістра Вікторія Ковальова.

 

Для довідки.

TAIEX – це інструмент технічної допомоги та обміну інформацією Європейської Комісії. TAIEX підтримує державні органи управління щодо наближення, застосування та виконання законодавства ЄС, а також сприяє обміну найкращими практиками ЄС. Він значною мірою керується потребами та надає відповідний спеціальний досвід для вирішення проблем у короткий термін.

 
Перший баржевий караван УДП відправився з Ізмаїлу на Середній Дунай!


Перший баржевий караван УДП відправився з Ізмаїлу на Середній Дунай!

Сьогодні зранку з Ізмаїлу вийшов у рейс теплохід «Капитан Жидков». Порт призначення – Смедерево. У складі каравану – 5 барж із вантажем аглоруди та котунів. Розрахунковий час прибуття до порту призначення — 10-12 діб в залежності від гідронавігаційної обстановки на Дунаї.

Лінія запущена в рамках діючого великого контракту (у який було внесено зміни щодо ціни та ще деяких пунктів) з доставки української залізорудної сировини для металургійного виробництва в Сербії.

Наш партнер – велика системна компанія, співробітництво з якою забезпечує УДП стабільне завантаження флоту роботою.

Завдяки проєкту наше підприємство, крім отримання привабливих комерційних умов, впроваджує більш якісне управління флотом, довгострокове рейсове планування та формування інфраструктури з обслуговування флоту на Середньому Дунаї.

Ми також отримуємо додаткові можливості щодо перевезення вантажів у зворотний бік.

Повернення на Середній Дунай супроводжується технічною модернізацією суден. Встановлюються системи контролю витрат палива, відеоспостереження, оналайн-диспетчеризації. Екіпажі пройшли перевірку знань та підтвердили свою кваліфікацію.
Профспілка Ізмаїльського порту


Цими вихідними профспілка Ізмаїльського порту (голова – Олег Паскалов) мандрівкою до Румунії закрила сезон оздоровчо-екскурсійних подорожей для ізмаїльських портовиків, ветеранів праці, а також їхніх рідних.

Сезон відпусток-2022 проходив в умовах обмежень воєнного часу.

Замість звичних подорожей до моря профспілка запропонувала портовикам відпочинок біля водоймищ Ізмаїльського району. Усього відбулось 14 подорожей до сел Озерне, Новосільське, Стара Некрасівка, в яких взяли участь близько 600 людей.

Ті, кому в умовах воєнного стану дозволено виїзд за кордон, мали можливість відпочити біля Чорного моря в Болгарії чи Середземного – в Туреччині.

Також відбулася низка екскурсійних подорожей регіоном – до етно-культурного центру “Фрумушика-Нова”, гастроподорож Болградським районом та, власне, екскурсійно-туристична подорож Румунією. Більше тридцяти людей відвідали сусідню країну, де побачили палац Пелеш, замок Бран, інші історичні та природні пам’ятки та цікавинки.

Як відзначив голова профспілки Ізмаїльського порту Олег Паскалов, у воєнний час особливо важливо тримати баланс між роботою та відпочинком, щоб мати сили справлятися з підвищеним навантаженням як фізичного, так і психологічного плану.

Від імені портовиків, що взяли участь в цих поїздках, висловлюємо подяку профспілковій організації Ізмаїльського порту за відпочинок та отримані незабутні враження та бажаємо сил та наснаги усім нам на шляху до Перемоги!