УДП офіційно. Як забезпечити сталий розвиток УДП, що заважає, чим держава може допомогти?


Ці теми обговорювали сьогодні під час зустрічі з шановними представниками Міністерства інфраструктури та Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, які відвідали з робочим візитом порти та інші важливі інфраструктурні об’єкти Придунав’я.

Доповів колегам про досягнуті УДП результати, про наші плани на цей рік – зокрема, запуск програми будівництва нового флоту та модернізації виробничих потужностей, залучення інвестицій, тощо.

Серед іншого торкнулись і деяких болючих питань – захисту нерухомості підприємства за кордоном, перспектив відновлення роботи пасажирського флоту, повернення активів УДП, які були виведені з підприємства за минулого керівництва.

❗️Не могли обійти увагою і одну з суттєвих проблем, яка стримує розвиток не лише УДП, але багато інших підприємств держсектору. Занадто складну та занадто зарегульовану систему ухвалення рішень. Ситуація на ринку змінюється дуже динамічно. А ми іноді втрачаємо тижні, а інколи місяці на отримання умовного «папірця» з Києва, який гальмує увесь процес запуску нового важливого проєкту. За таких умов державному сектору складно залучати інвесторів та розвиватись, якщо він працює у конкурентному середовищі.

Переконаний, що ДП можуть працювати ефективно, але менеджер має думати про результат, а не про те, як не порушити ту чи іншу бюрократичну процедуру.

Дякую колегам за дуже фахове та змістовне обговорення тематики розвитку нашого підприємства. Дуже приємно, що і в профільному Комітеті парламенту, і в нашому Міністерстві дуже уважно спостерігають за діяльністю УДП, підтримують нас, чують нас і завжди готові прийти нам на допомогу.
Асоціація портів України «Укрпорт» вітає зі вступом на посаду директора ДП «Ренійський морський торговельний порт» С.К. СТРОЮ


3 березня 2023 року перший заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василь Шкураков, під час  робочої поїздки до Українського Дунайського пароплавства та портів Придунав’я представив колективу ДП «Ренійський морський торговельний порт» нового керівника – Сергія Костянтиновича Строю.

Кабінет Міністрів на засіданні 24 лютого 2023 року погодивши кандидатуру Сергія Строї на посаду директора ДП «Ренійський морський торговельний порт» (РМТП).

Нагадаємо, що Сергій Костянтинович Строя очолював ДП «Ренійський морський торговельний порт» 2004-2013 рр., з 2013 по 2019 рік був начальником Ренійської філії ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ), з 2020 року – Радник Голови ДП « портів України» з питань розвитку портів Придунайського регіону, члена Ради (2004-2013 рр.) Асоціації портів України «УКРПОРТ».

С.К.Строя – Почесний працівник морського та річкового транспорту України, Почесний працівник транспорту України, кавалер Почесного Знаку Асоціації портів України «УКРПОРТ».

Асоціація портів України «Укрпорт» вітає зі вступом на посаду директора ДП «Ренійський морський торговельний порт» С.К. Строю і бажає досягнення великих успіхів у розвитку Ренійського порту.