Рені Ізмаіл Усть-Дунайск Білгород-Дністровский Іллічівськ Одесса Южний Миколаїв Октябрьск Херсон Євпатория Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

СПІВДРУЖНІСТЬ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

image_pdfimage_print

23 травня 2023 року в офісі Асоціації портів України «Укрпорт» пройшла робоча нарада з питань кранових перевантажувальних комплексів з керованим експлуатаційним ресурсом, організована і проведена Асоціацією «Укрпорт» разом з експертно-технічним центром «Діалаб».

В роботі наради взяли участь від Асоціації «УКРПОРТ» – Президент Асоціації Ю.Б.Крук, Генеральний директор Асоціації О.С.Леснік, член Ради Асоціації «Укрпорт»,Почесний президент Одеського морського порту М.П.Павлюк; від Одеського національного морського університету – Доктор технічних наук, проф. В.М. Пустовий; від Експертно-технічного центру «Діалаб» – Генеральний директор В.М. Пустовий, директор М.В. Триколенко, технічний директор, к.т.н., доцент кафедри «ПТМ та ІПТО»  П.О. Семенов,  заступники директорів з експлуатації, головні інженери, начальники механізації  державних підприємств морських торговельних портів  Одеса, Чорноморськ, Південний, Ізмаїл, Рені, та приватних стивідорних компаній «Металзюкрайн корп ЛТД», «НОВОТЕХ-ТЕРМІНАЛ»,«УНСК», «НОВОЛОГ», «Бруклін-Київ», «ТГТ ФОРВАРД»,  «Свіфт-Сервіс», «ПОРТ СЕРВІС ПЛЮС».

На нараді були заслухані та обговорені інформації:

– Доктора технічних наук, проф. ОНМУ, генерального директора Експертно-технічного центру ТОВ «Фірма «Діалаб» В.М.Пустового про результати комплексних досліджень щодо наявного фактичного стану парку портальних кранів в морських портах України та пропозиції щодо впровадження  сучасної технології та технічної експлуатації портових кранів із керованим експлуатаційним ресурсом для вантажопереробки генеральних, навалювальних та контейнерних вантажів в портах.

– Представників компаній – виробників портальних кранів та іншої портової перевантажувальної техніки:

  1. Директора ТОВ «Свіфт-Сервіс» О.О.Андрієнко – офіційного представника та сервісного центра групи компанії «Лібхерр» на території України;
  2. Директора ТОВ «ПОРТ СЕРВІС ПЛЮС» О.А. Нестерова – ексклюзивного представника та сервісного центра групи компанії «Бедескі» на території України;

Також були заслухані та обговорені питання та пропозиції представників портів та підприємств галузі присутніх на нараді.

Наприкінці засідання учасники заходу прийняли наступне рішення:

1.Прийняти до відома інформацію про результати комплексних досліджень щодо наявного стану парку портальних кранів в морських портах України та пропозиції щодо впровадження сучасної технології та технічної експлуатації портових кранів із керованим експлуатаційним ресурсом для вантажопереробки генеральних, навалювальних та контейнерних вантажів в портах, про виробництво портальних кранів та іншої портової перевантажувальної техніки – компаній «Лібхерр» (Німеччина) та «Бедескі» (Італія), а також пропозиції представників портів та підприємств галузі присутніх на нараді.

  1. Вважати за доцільним провести у подальшому аналогічні наради із представниками державних морських портів України, приватних стивідорних компаній та підприємств морського та річкового транспорту України, їх іноземними партнерами, банківськими структурами, потенційними інвесторами, тощо.
  2. Вважати за доцільним вже зараз:

– розпочати підготовку проектів “перезавантаження” п’яти основних портів галузі:

«МТП «Южний»; «Ізмаїльський МТП»; «Одеський МТП»; «МТП «Чорноморськ»; «Ренійський МТП».

– приступити до перепідготовки та навчання спеціалістів відділів механізації портів новим технологіям вантажопереробки на кафедрі “Підйомно-транспортних машин…” ОНМУ.

Планується організувати короткострокові курси для перепідготовки механіків відділів механізації портів.

– Звернутись з проханням до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України щодо визначення можливих варіантів вирішення питань фінансування робіт з «перезавантаження» портової механізації портів України (в тому числі – за підтримки міжнародних партнерів України).

Розрахунки щодо необхідних обсягів фінансування з відповідним обґрунтуванням по кожному конкретному підприємству можуть бути представлені міністерству згідно із наданими ним рекомендаціями та вимогами.

 

 

     

     

Прес-служба Асоціації портів України «Укрпорт»

 

 


ДНІ НАРОДЖЕННЯ

АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Травень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архіви

Who's Online

21 visitors online now
0 guests, 21 bots, 0 members