Maersk відновить роботу з Україною


Данська транспортно-логістична група A.P. MollerMaersk AS має намір відновити доставку вантажів у сполученні з Україною через територію Польщі або Румунії. Про це повідомила прес-служба Maersk.

Ми постійно оцінюємо ситуацію в Україні, щоб мінімізувати перешкоди для наших клієнтів і якнайшвидше повернути послуги в нормальний режим. У світлі останніх подій, Maersk може підтвердити, що ми визначили варіанти перевезення вантажів торговими та перевізниками в Україну та з України через Польщу або Румунію”, — вказала прес-служба.

Зазначається, що торговельні вантажі до та з України будуть здійснюватися під відповідальність клієнта. Варіанти доставки за рахунок вантажоперевізників залежатимуть від схвалення місцевого керівництва, експлуатаційної доцільності та інших умов.

Контейнерні лінії Maersk та CMA CGM та призупинили суднозаходи до українських портів з 24 лютого, після початку військового вторгнення Росії.

A.P. Moller-Maersk (штаб-квартира — Копенгаген) — інтегрований транспортно-логістичний холдинг, до складу якого входять найбільша судноплавна лінія світу, оператор контейнерних терміналів, компанії логістичного та виробничого секторів. Корпорація представлена у 130 країнах. Штат — близько 90 тис. співробітників.

У першому кварталі 2021 року виручка Maersk збільшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року на 53,3% — до $19,3 млрд. Показник EBIT збільшився в 2,3 разу — до $7,3 млрд, включаючи втрату $718 млн, пов’язану з ситуацією, яка склалася через військову агресію Росії щодо України.