Рені Ізмаіл Усть-Дунайск Білгород-Дністровский Іллічівськ Одесса Южний Миколаїв Октябрьск Херсон Євпатория Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

СПІВДРУЖНІСТЬ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

ВІТАННЯ

image_pdfimage_print

УДП в цьому році активно розвиває судноремонту програму. Протягом 10 місяців на заводі відремонтовано 9 самохідних та 29 несамохідних одиниць флоту.

В найближчих планах – великий проєкт модернізації двох суховантажних суден, які тривалий час знаходилися у відстої та не використовувалися. Передбачена заміна двигунів на нові, більш економічні та потужні.

В подальших планах – не лише ремонт, але й будівництво нового несамохідного флоту, дефіцит якого наразі гостро відчуває Дунайське пароплавство.

У перспективі прагнемо посилити наші виробничі потужності, залучити інвестиції у сучасне обладнання, організувати взаємодію та спільні проєкти з відомими міжнародними суднобудівельними компаніями, запросити досвідчених фахівців – суднобудівельників з Херсону, Миколаєва, Одеси.

Крім традиційного напрямку – судноремонту – УДП починає розвивати і власний стивідорний напрям. Це також нові робочі місця та інвестиції.

Інвестиційна програма УДП безпосередньо сприяє соціально-економічному розвитку Кілії. Домовились наступного року майже вдвічі збільшити штатну чисельність працівників судноремонтного напряму за рахунок залучення нових фахівців, а також реорганізації, що передбачає приєднання до місцевого виробничого майданчика кількох інших структурних підрозділів УДП. Завдяки цьому майже на 100% до 37 млн грн. можуть збільшитися відрахування у місцевий бюджет (єдиний соціальний внесок, ПДФО, військовий збір).

Також обговорили з Вячеславом можливу участь УДП у програмах, пов’язаних з розвитком інфраструктури міста. Будемо спільно з мерією працювати над механізмом модернізації дорожньої мережі, яка використовується пароплавством.

Збільшення виробництва і, відповідно, розширення штату, призведе до необхідності розміщення персоналу у місті. Це нові можливості для громади – поштовх до будівництва готелів, житла та іншої соціальної інфраструктури.

Дякую Вячеславу Чернявському за підтримку. УДП та Кілія мають дуже тривалу спільну історію та нерозривно пов’язані. Будемо спільно працювати над успішним продовженням нашого партнерства.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=8326584337414983&id=100001904991455


ДНІ НАРОДЖЕННЯ

АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Архіви

Who's Online

15 visitors online now
0 guests, 15 bots, 0 members