Рені Ізмаіл Усть-Дунайськ Білгород-Дністровський Чорноморськ Одеса Південний Миколаїв Ольвія Херсон Євпаторія Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Image 7
Image 8
Image 9
Image 10
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2


КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

НАГОРОДИ АСОЦІАЦІЇ

Погода
25°
чисте небо
humidity: 53%
wind: 4m/s N
H 25 • L 25
24°
Sat
28°
Sun
29°
Mon
30°
Tue
28°
Wed
image_pdfimage_print

Через два місяці після атаки РФ по портовій інфраструкті у нацпарку «Тузлівські лимани» вчергове зафіксували масовий викид полімеризованої рослинної олії.
Про це повідомив доктор біологічних наук і співробітник нацпарку «Тузлівські лимани» Іван Русєв.
За його словами, причиною став потужний шторм, що стався 6 лютого. Хвилі винесли на піщаний пересип залишки соняшникової олії, яка потрапила у море ще в грудні 2025 року після атаки РФ по терміналах у порту «Південний».
«Основна її частина полімеризувалась і осіла на бенталь (дно) Одеської затоки. Але її залишки ще мандрують по Чорному морю і забруднюють береги далеко від місця аварії», — пояснив Іван Русєв.
За результатами обстеження, проведеного 8 лютого, площа забруднених ділянок на піщаному пересипі парку складає 10 000 кв. м.
Як раніше повідомляв USM, понад 1000 птахів загинуло через витік олії після атаки РФ по порту Південний.

На узбережжі Одещини знову зафіксували олійну пляму 


АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Архіви

Who's Online

28 visitors online now
5 guests, 23 bots, 0 members