Рені Ізмаіл Усть-Дунайськ Білгород-Дністровський Чорноморськ Одеса Південний Миколаїв Ольвія Херсон Євпаторія Севастополь Ялта Феодосія Керчь Бердянськ Маріуполь Скадовськ

ЧЛЕНИ АСОЦЇАЦЇЇ

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Image 7
Image 8
Image 9
Image 10
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2
Image 2


КОРПОРАТИВНІ НОВИНИ

ПАРТНЕРИ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

НАГОРОДИ АСОЦІАЦІЇ

Погода
22°
кілька хмар
humidity: 76%
wind: 9m/s SSW
H 22 • L 22
26°
Tue
25°
Wed
26°
Thu
25°
Fri
26°
Sat
image_pdfimage_print

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» розпочало відновлення флоту типу «ріка-море» з масштабного ремонту суховантажного судна «Вилково». Про це повідомила прес-служба пароплавства.

Починаємо програму розвитку та відновлення морських перевезень. Відновлюємо наш морський суховантажний флот. Це найбільш затребуваний сьогодні вид суден на Дунаї, який активно задіяний у експорті української агарної продукції”, — вказав в.о. генерального директора УДП Дмитро Москаленко.

Керівник УДП нагадав, що раніше морські судна пароплавства перебували у чартері, де фактично «вбивалися», а пароплавство отримувало за фрахт мізерні суми.

Наразі на ремонт стають перші повернуті з фрахту судна пароплавства. Зокрема, на доковий ремонт стало суховантажне судна «Вилково», яке перебувало у чартері з березня 2017 року. На ньому буде проведено оновлення системи очищення баластних вод відповідно до міжнародних вимог та великий обсяг інших робіт.

Всі роботи мають завершитись у дуже стислі терміни. І вже цього літа відновлене та модернізоване судно почне працювати на інтереси України”, — повідомив Москаленко.

Теплохід «Вилково» — універсальне суховантажне судно, призначене для перевезення генеральних, навалочних вантажів різної номенклатури, зерна, контейнерів. У грудні 2008 року судно було заарештоване у порту Псахна (Греція) за багаторічні борги перед місцевими компаніями. Звільнене у березні 2010 року.

ПрАТ «УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю. Компанія експлуатує понад 20 самохідних суден вантажного річкового флоту та приблизно 200 несамохідних суден, що дозволяє оперувати приблизно 20 баржевими караванами. Основу вантажів у 2022 році складають зернові та металургійна сировина. Крім того, компанія почала розвивати напрям контейнерних перевезень і запустила регулярні контейнерні каравани.

Компанія у 2022 році збільшила перевезення вантажів до 1,5 млн тонн.

За підсумками 2022 року ПрАТ «УДП» одержало понад 1 млрд грн прибутку після 38 млн грн збитку за попередній рік.

Фото: t.me/udp_official

 

 

 


АКТУАЛЬНО

Офiцiйно

ПОЗИЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

КАЛЕНДАР

Липень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архіви

Who's Online

1 visitors online now
0 guests, 1 bots, 0 members